Reklama

Archiwum

Niedziela 20/2023

Spis treści

Obserwator

Obserwator

Obserwator

6-7

Kącik dla dzieci

Kolorowanka

50-51

Wybrane artykuły z edycji diecezjalnych

Niedziela Plus

Czy wiecie, że...
IC

...w miejscu nazywanym Studzionką w Dąbrówce Łubniańskiej (diec. opolska) znajduje się kapliczka Matki Bożej, która słynie ze źródełka z uzdrawiającą wodą?

Czy wiecie, że...
Wybrzeżem na Górę
Adam Szewczyk

Jubileuszowy charakter miała tegoroczna pielgrzymka ze Słupska na Górę Chełmską (1-3 maja). Na czym polegała jej wyjątkowość?

Wybrzeżem na Górę
Kustosze pamięci
Maria Fortuna-Sudor

To postać, od której możemy się wiele nauczyć – przekonywał ks. płk Zbigniew Kępa.

Kustosze pamięci
Sprawa otwarta
Ks. płk Zbigniew Kępa

O ewentualnym procesie beatyfikacyjnym śp. księdza kapelana Andrzeja Niwy mówi "Niedzieli" ks. płk Zbigniew Kępa – rzecznik ordynariatu polowego WP.

Sprawa otwarta
Przywrócić poczucie wartości
Oprac. Maria Bocheńska

Nie ma lepszego pomysłu jak rodzina, jak małżeństwo – przekonywał bp Artur Ważny.

Przywrócić poczucie wartości
Czekamy dziś na Ciebie...
Maria Mientka

Piękno krajobrazu ziemi kaszubskiej wpływa na tworzenie wyjątkowych dzieł religijno-artystycznych.

Czekamy dziś na Ciebie...
Augustowski las papieski
Oprac. na podstawie eKai

Kiedy chcemy czynić dobro, tworzyć piękno, potrzebujemy odwagi, żeby nie zatrzymać się na mieliźnie, na powierzchowności, ale nieustannie wypływać na głębię – powiedział bp Jerzy Mazur.

Augustowski las papieski
Liturgiczne abc
Oprac. na podstawie eKai

Nikt nie tłumaczy im, gdzie łapać oddech, zrobić przerwę, mówić głośniej czy ciszej. Tutaj uczą się podstaw, aby zrozumiale przekazać wiernym teksty słowa Bożego – powiedział ks. Sylwester Kosior.

Liturgiczne abc

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję