W 30. ROCZNICĘ wprowadzenia stanu wojennego w Polsce na antenach telewizji można było oglądać reportaże, widowiska, programy i filmy dokumentalne nawiązujące tematyką do wydarzeń grudnia 1981 r. Podobną ofertę programową zagwarantowały swym słuchaczom niemal wszystkie stacje radiowe.
MIESZKAŃCY Warszawy, Rzeszowa, Wisły, Zielonej Góry, Żagania i ich okolic od 15 grudnia mogą odbierać sygnał TVP1, TVP2 oraz TVP Info naziemnie w postaci cyfrowej za pośrednictwem tzw. pierwszego multipleksu. Uruchomienie emisji cyfrowych na wymienionych obszarach stanowi kolejny etap procesu cyfryzacji.
TELEWIZJA POLSKA skierowała do zarządu spółki Ringier Axel Springer Polska, wydawcy dziennika „Fakt”, wezwanie do usunięcia skutków naruszenia jej dóbr osobistych, spowodowanego opublikowaniem 16 listopada br. artykułu „Zobacz, na co płacisz abonament”. Telewizja Polska domaga się publicznych przeprosin za rozpowszechnianie nieprawdziwych, godzących w jej dobre imię informacji m.in. o wysokości wydatków na wynagrodzenia dla pracowników i twórców audycji i źródle ich finansowania z abonamentu radiowo-telewizyjnego.
PREZES TVP Juliusz Braun z dniem 13 grudnia 2011 r. powierzył Ewelinie Czubie pełnienie obowiązków zastępcy dyrektora ds. reklamy i sponsoringu Biura Reklamy i Handlu. Będzie ona odpowiadać za koordynację negocjacji handlowych.
(mł)
Pomóż w rozwoju naszego portalu