Reklama

Chcą korespondować

Aby nawiązać kontakt z osobami ogłaszającymi się w tej rubryce, należy napisać do nich list, zaznaczyć numer ogłoszenia, a redakcja przekaże go wskazanej osobie.

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

5154. Czytelniczka z Dolnego Śląska

Mieszkam w najpiękniejszym zakątku Polski - w Górach Sowich. Mam 60 lat, jestem wdową. Kocham przyrodę, książki, wycieczki, mam poczucie humoru. Szukam przyjaźni i miłości. Lubię pielgrzymki do sanktuariów, jestem katoliczką.

5155. Czytelnik z okolic Stalowej Woli

Jestem 40-letnim kawalerem, spokojnym i uczciwym, z lekkim niedowładem nogi. Cenię sobie szczerość, uczciwość. Chciałbym poznać bratnią duszę i związać się na dalsze lata.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

5156. Andrzej

Jestem już na emeryturze - mam 63 lata. W tym wieku człowiekowi bardzo doskwiera samotność. Chciałbym nawiązać kontakt korespondencyjny z osobami, którym także dokucza samotność. Czekam na listy.

5157. Czytelniczka z woj. lubelskiego

Panna, 29 lat, katoliczka, szuka osoby, najchętniej z woj. dolnośląskiego, w zbliżonym wieku, która ceni wartości chrześcijańskie, takie jak: wierność, zaufanie, uczciwość, odpowiedzialność. Czasami w życiu wystarczy tak niewiele, aby słowo „samotność” zastąpić słowem „miłość”.

5158. Kasia z Warszawy

Mam 34 lata. Jestem osobą po rozwodzie, bezdzietną. Mam wykształcenie wyższe pedagogiczne. Obecnie nie pracuję w zawodzie. Pragnę poznać przyjaciół w zbliżonym wieku, o zainteresowaniach podobnych do moich, a interesuję się psychologią i socjologią, zjawiskami społecznymi, motywami psychologicznymi zachowań człowieka. Lubię czytać książki, chodzić do kina, szczególnie na filmy przyrodnicze i psychologiczne. Lubię turystykę. Proszę o podanie w liście numeru telefonu komórkowego.

Uwaga! Czytelnicy nawiązują kontakty z osobami ogłaszającymi się na własną odpowiedzialność.
Aleksandra

2011-12-31 00:00

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Modlitwa przy wigilijnym stole

[ TEMATY ]

wigilia

Karol Porwich/Niedziela

CZYTAJ DALEJ

Wigilia świąt Bożego Narodzenia i wspomnienie Adama i Ewy

[ TEMATY ]

wigilia

Karol Porwich/Niedziela

Wieczorna Wigilia rozpoczynająca Boże Narodzenie nie jest jedynym powodem do świętowania w dniu 24 grudnia. Tego dnia wspominamy Adama i Ewę - prarodziców wszystkich ludzi. Adam jest pierwszym człowiekiem stworzonym przez Boga. Kobieta, później dowiadujemy się o jej imieniu Ewa, jest towarzyszką życia Adama - mężczyzny.

Oboje pochodzą od Boga, są zatem równi godnością, przewyższającą inne istoty żywe.
CZYTAJ DALEJ

Łódź: Wigilia dla samotnych

2025-12-24 16:00

[ TEMATY ]

archidiecezja łódzka

Piotr Drzewiecki

Wigilia dla osób samotnych w Łodzi

Wigilia dla osób samotnych w Łodzi

- Bóg stał się człowiekiem, ponieważ ukochał nas do szaleństwa. Kiedy patrzymy w jaki sposób Pan Jezus się urodził, to widzimy, że przyszedł do tych, którzy są najbardziej cierpiący, odrzuceni, samotni. Tacy, którzy byli na marginesie społeczeństwa! – mówił bp Zbigniew Wołkowicz, administrator apostolski archidiecezji łódzkiej podczas Miejskiej Wigilii w Łodzi.

Blisko 800 osób zasiadło przy wspólnym stole oraz przy tradycyjnych świątecznych potrawach w ramach tegorocznej Miejskiej Wigilii w Łodzi w hali Expo. Przy wspólnym stole była to okazja, by podzielić się opłatkiem, porozmawiać z drugim człowiekiem, pośpiewać razem kolędy i dzielić się świąteczną radością z innymi w wyjątkowej atmosferze. Spotkanie rozpoczęło się od ekumenicznej modlitwy pasterzy kościołów chrześcijańskich Łodzi i odczytania fragmentu Ewangelii. Następnie księża biskupi i przedstawiciele władz rządowych, samorządowych i miejskich złożyli życzenia, a wszyscy przełamali się opłatkiem.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję