Reklama

Muzyczne DarY

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

24. 05. 2011

1. Beata Bednarz - Życia cud (bz) •

2. Muniek Staszczyk feat. Anna Maria Jopek - Dzieje grzechu (3) ↑

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

3. Elektryczne gitary - Dywizjon 303 - Historia (4) ↑

4. Katolika Front - Jak dwa razy dwa (2) ↓

5. Maleo Reggae Rockers - Dzikie serce (bz) •

6. Antonina Krzysztoń - Wyznania (7) ↑

7. Raz. Dwa. Trzy. - Jego gest, Jego wzrok, Jego imię (10) ↑

8. Full Power Spirit - Światło, Życie, Solidarność (9) ↑

9. Propaganda DEI - Wojownicy (8) ↓

10. Julia & Grzegorz Kopala - Niech żyje Życie (6) ↓

11. Grzegorz Kloc - Jesteś godzien (12) ↑

12. Magda Anioł - Albo, albo (11) ↓

13. Jan Trebunia-Tutka & Mirosław Kowalik - Rozmowa się kołysze (N/14) ↑

14. De Press - Papieskie ślady - Amen (N/16) ↑

15. Krakowskie Przedmieście - Śpieszmy się (N/18) ↑

16. Mietek Szcześniak - Rzeczy zmieniają się (17) ↑

17. Monika Kuszyńska - Matko samotnych (15) ↓

18. The Goodboys - Kochaj mnie i daj mi siebie (19) ↑

19. TRANSITUS - Jeśli chcesz zakochać się (20) ↑

20. Love Story - Nie na darmo (N)

2011-12-31 00:00

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Nowenna do Matki Bożej z Lourdes

[ TEMATY ]

nowenna

Lourdes

Adobe Stock

Nowenna do odmawiania przed wspomnieniem Matki Bożej z Lourdes (2-10 lutego) lub w dowolnym terminie.

„Na chorych ręce kłaść będą, i ci odzyskają zdrowie” (Mk 16, 18).
CZYTAJ DALEJ

Zmiany personalne w diecezji bydgoskiej

2026-02-07 10:39

[ TEMATY ]

Diecezja bydgoska

diecezja.bydgoszcz.pl

Ordynariusz diecezji bydgoskiej – biskup Krzysztof Włodarczyk – dokonał zmian personalnych.

Z dniem 6 lutego:
CZYTAJ DALEJ

Mamy kryzys, mamy program…

2026-02-07 22:11

Biuro Prasowe AK

– Bardzo bym pragnął, żeby zakony były pierwszymi wspólnotami w tej reformie, która jest Kościołowi żywotnie potrzebna – mówił kard. Grzegorz Ryś podczas międzynarodowego sympozjum naukowego z okazji zakończenia obchodów roku bł. Gwidona z Montpellier „Karty z dziejów Zakonu Ducha Świętego”, które odbywa się dzisiaj na Uniwersytecie Ignatianum w Krakowie.

Matka generalna Kazimiera Gołębiowska CSS, witając kard. Grzegorza Rysia na sympozjum, podziękowała mu nie tylko za jego dzisiejszą obecność, ale także za bliskość, którą okazuje Zgromadzeniu Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego de Saxia od wielu lat – wcześniej jako biskup pomocniczy w Krakowie, a teraz jako metropolita.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję