Reklama

Muzyczne DarY

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

1.12.2008

1. Natalia Niemen - Jestem mamą, to moja kariera (bz)

2. Miecz. Szcześniak - Kiełbie we łbie (3)

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

3. Magda Anioł - Do góry nogami (4)

4. Dwabepe - Błogosławieni, którzy cierpią prześladowanie dla sprawiedliwości (5)

5. Stróże Poranka - Pragnę (2)

6. RAZ, DWA, TRZY - Idę przed siebie (bz)

7. Viola Brzezińska - 12 lipca (N/11)

8. New Day - Ratuj pośród fal (7)

9. Izaiash - Armagedon (10)

10. Lidka Pospieszalska - Inaije (9)

11. Chili my - Trzy słońca (8)

12. 2TM 2,3 - Każda rzecz ma swój czas (Koh 3,1-15) (13)

13. Full Power Spirit - To, czego szukamy - Raj (12)

14. Maleo Reggae Rockers - Reggaemova (15)

15. Katolika Front - Tonę (19)

16. Anastasis - Twoje Słowo (14)

17. Habakuk - Źródło (18)

18. Stanisław Soyka -TRYPTYK RZYMSKI - Strumień (16)

19. Siedem Pieśni Marii - Nie odchodź, by nie zgasło słońce (20)

20. Anti Babylon System - Przyjdź (N)

2008-12-31 00:00

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Chłopiec, który poruszył serca podczas papieskiej podróży do Afryki

2026-04-23 21:00

[ TEMATY ]

Leon XIV w Afryce

PAP/EPA/LUCA ZENNARO

Podczas ostatniej papieskiej podróży apostolskiej do Afryki, szczególne poruszenie wśród wiernych wywołało nagranie video z Angoli, które stało się wymownym znakiem bliskości pasterza wobec najmłodszych.

Wśród zebranych czekających w Angoli na papieża był również mały chłopiec, który biegł wzdłuż trasy przejazdu Ojca Świętego, radośnie machając w jego stronę. Bieg chłopca zarejestrowała kamera, a jego dziecięcy entuzjazm podbija świat.
CZYTAJ DALEJ

Wiara buduje w człowieku mieszkanie dla Słowa, Syna Bożego

[ TEMATY ]

homilia

rozważania

pixabay.com

Rozważania do Ewangelii J 6, 52-59.

Piątek, 24 kwietnia. Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Fidelisa z Sigmaringen, prezbitera i męczennika albo wspomnienie św. Jerzego, męczennika.
CZYTAJ DALEJ

Pasterz i bolesna strata. Bp Artur Ważny o tragicznej śmierci posła Łukasza Litewki

2026-04-24 19:12

[ TEMATY ]

biskup

bp Artur Ważny

PAP/DIEC.SOS.

Wstrząsająca wiadomość o nagłej śmierci Łukasza Litewki, posła na Sejm RP i znanego społecznika z Zagłębia, poruszyła nie tylko świat polityki, ale i lokalną wspólnotę wiernych. Głos w tej sprawie zabrał ordynariusz diecezji sosnowieckiej, bp Artur Ważny, publikując na oficjalnym profilu diecezji pełen empatii wpis.

Tragiczne odejście Łukasza Litewki, o którym informowaliśmy na łamach naszego portalu, wywołało falę komentarzy. Choć zmarły parlamentarzysta reprezentował formację polityczną odległą od nauczania Kościoła w wielu kwestiach światopoglądowych, jego działalność charytatywna i oddanie sprawom najsłabszych budziły powszechny szacunek.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję