Reklama

Aspekty

Dar dla szpitala w Nowej Soli

Szpital Powiatowy w Nowej Soli wzbogacił się o bardzo potrzebny sprzęt: automat do systemu dezynfekcji pomieszczeń za pomocą suchej mgły. Oczekiwany sprzęt dotarł do szpitala dzięki zaangażowaniu senatora Wadima Tyszkiewicza, a ofiarowała go firma Sani System sp. z o. o. z Zielonej Góry.

[ TEMATY ]

szpital

Nowa Sól

Z profilu Fb Szpitala Powiatowego w Nowej Soli

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Szpital informuje, że: „Rozpylany za pomocą urządzenia preparat szybko unieszkodliwia i likwiduje groźne bakterie, wirusy oraz grzyby. Jest wykorzystywany wszędzie tam, gdzie inne środki dezynfekcji zawiodły.

Sucha mgła używany do dezynfekcji nie zagraża powierzchniom ani sprzętowi elektronicznemu, co jest dla nas bardzo ważne.

Dezynfekcja trwa kilka minut, a po pół godzinie pomieszczenie jest ponownie możliwe do użytkowania”.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

2020-04-28 22:10

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Forum Ewangelizacyjne w Nowej Soli

[ TEMATY ]

Nowa Sól

Forum Ewangelizacyjne

Karolina Krasowska

W Nowej Soli w Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego trwa Forum Ewangelizacyjne pod hasłem „Wzniecić na nowo ogień”.

Zobacz zdjęcia: Forum Ewangelizacyjne w Nowej Soli
CZYTAJ DALEJ

O. Romanelli: sytuacja w Gazie coraz poważniejsza, módlcie się za nas

2025-07-21 11:46

[ TEMATY ]

strefa gazy

Gaza

Vatican Media

O. Gabriel Romanelli

O. Gabriel Romanelli

Proboszcz parafii w Strefie Gazy, o. Gabriel Romanelli, który został ranny podczas ataku izraelskiego – w wyniku, którego zginęły trzy osoby, a kilku chrześcijan zgromadzonych przy wspólnocie katolickiej zostało ciężko rannych – udzielił wywiadu dziennikarzowi L’Osservatore Romano. „Spróbujmy wspólnie przekonać cały świat, aby zakończył tę wojnę, by móc zacząć odbudowywać pokój, sprawiedliwość i pojednanie” - zaznaczył.

„Sytuacja w całej Strefie Gazy nadal jest bardzo poważna. Pociesza nas bliskość Kościoła – jak zawsze” - wskazał o. Romanelli przywołując rozmowę telefoniczną z Papieżem Leonem XIV. Do wspólnoty przybył także łaciński patriarcha Jerozolimy, kard. Pizzaballa, któremu towarzyszył patriarcha greckoprawosławny. „To była bardzo wzruszająca, piękna wizyta. Pośród tej tragedii odczuliśmy pocieszenie, modlitwę, bliskość pasterzy, wiernych i wszystkich ludzi dobrej woli” - dodał.
CZYTAJ DALEJ

Peru uhonoruje Leona XIV „papieskim szlakiem” i pomnikiem

2025-07-22 10:17

[ TEMATY ]

Papież Leon XIV

Vatican Media

Rząd Peru wydał zgodę na realizację projektu turystycznego „Drogi Papieża Leona XIV”. Trasa ma obejmować łącznie 38 atrakcji turystycznych w czterech prowincjach. Augustianin o. Robert Prevost pozostawił po sobie tam ślad jako misjonarz, duszpasterz i biskup.

Projekt „Caminos del Papa León XIV” jest wspólną inicjatywą peruwiańskiego rządu, władz regionalnych i lokalnych, Kościoła katolickiego i sektora prywatnego. Rząd w Limie przeznaczył na ten cel ok. dziewięciu milionów euro.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję