Reklama

Chcą korespondować

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

6106. Tadeusz z woj. dolnośląskiego
Mieszkam na wsi na Pogórzu Sudeckim. Mam wszechstronne zainteresowania, moje hobby to turystyka piesza, rowerowa, bieganie (kilka km), fotografowanie i filmowanie. Bardzo dokucza mi samotność. Proszę, niech ktoś do mnie napisze i się uśmiechnie. Czekam na listy.

6107. Alicja z woj. podlaskiego
Jestem 30-letnią panną, katoliczką, osobą sympatyczną i uczciwą, pracuję. Chciałabym poznać odpowiednią osobę w zbliżonym wieku, która myśli o założeniu rodziny. Najchętniej – z woj. podlaskiego i warmińsko-mazurskiego lub mazowieckiego, także ze wsi.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

6108. Czytelnik z Mazowieckiego
Jestem katolikiem, mam 32 lata. Z zawodu jestem piekarzem. Liczą się dla mnie miłość, szczerość i zrozumienie. Poszukuję bratniej duszy w moim wieku.

6109. Agnieszka z Kielc
Mam 43 lata, pracuję. Jestem osobą wierzącą i praktykującą, miłą, uczynną i serdeczną. Lubię przyrodę, taniec, dobry film oraz podróże, a szczególnie pielgrzymowanie, co daje mi pogłębienie relacji z Bogiem. Poszukuję bratniej duszy, z którą będę mogła dzielić radość przyjaźni, spotkań, rozmów oraz – pielgrzymowania.

6110. Czytelnik z woj. łódzkiego, l. 56
Posiadam tzw. stabilność życiową. Moim pragnieniem jest ułożyć z kimś sensowne życie. Ofiaruję wybranej partnerce dobroć serca, szacunek i dobrą przyszłość.

6111. Czytelnik z Częstochowy
Mam 45 lat, jestem kawalerem z wyższym wykształceniem, katolikiem. Chciałbym nawiązać kontakt z osobą wierzącą stanu wolnego w celu stworzenia trwałego związku.

2017-11-14 15:02

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Dramat w Chełmnie. Nie żyje matka i troje dzieci

2026-01-15 22:02

[ TEMATY ]

Chełmno

PAP/Tomasz Więcławski

Matka i troje dzieci zmarli wskutek zatrucia tlenkiem węgla w kamienicy w śródmieściu Chełmna – poinformowała w czwartek PAP rzeczniczka Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu st. bryg. Małgorzata Jarocka-Krzemkowska. Policję zaalarmowała siostra ofiary.

Do zdarzenia doszło na parterze dwukondygnacyjnego budynku. Zmarła 31-letnia matka, a także syn w wieku 2 lat i córki w wieku 7 i 12 lat. Tragicznego odkrycia dokonali strażacy. Interweniowali po zgłoszeniu rodziny, która była zaniepokojona brakiem kontaktu z krewną.
CZYTAJ DALEJ

Radom: Ksiądz oskarżony o molestowanie seksualne siedmiolatka prawomocnie uniewinniony

2026-01-14 16:45

[ TEMATY ]

ksiądz

molestowanie

BP Archidiecezji Krakowskiej

83-letni ksiądz z Pionek oskarżony o molestowanie seksualne siedmioletniego chłopca został uniewinniony. Wyrok jest prawomocny. Zdarzenie miało dotyczyć sytuacji sprzed kilkunastu lat. Pokrzywdzony – już jako 18-latek – zaatakował duchownego na ulicy. Śledczym tłumaczył, że kiedyś kapłan go skrzywdził.

Sąd II instancji utrzymał w mocy wyrok Sądu Rejonowego w Kozienicach, który w czerwcu 2025 r. uniewinnił księdza Leona C. od zarzutu przedstawionego mu przez prokuraturę – poinformowała PAP w środę wiceprezes Sądu Okręgowego Renata Król. W związku z utajnieniem procesu dziennikarze poznali jedynie wyrok, bez jego uzasadnienia.
CZYTAJ DALEJ

Spotkanie opłatkowe katechetów

2026-01-16 23:05

Biuro Prasowe AK

Wasza posługa niełatwa, często niedoceniana, naprawdę ma wielki sens. Uwierzcie w to – mówił bp Damian Muskus OFM w czasie tradycyjnego spotkania opłatkowego dla katechetów, które odbyło się przy Franciszkańskiej 3.

Na początku Mszy św. bp Damian Muskus OFM zwrócił uwagę, że katecheza i nauka religii w szkole wpisuje się w ewangelizację i w nową ewangelizację. – Nie tylko nauczanie o Jezusie, wierze, Kościele, ale nasze zaangażowanie i nasza misja to także prowadzenie do Chrystusa, prowadzenie do wspólnoty, prowadzenie do Kościoła – mówił krakowski biskup pomocniczy.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję