Reklama

Ale kino

Koty familijne

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Kto lubi koty, obejrzy ten film z przyjemnością. A że lubiących jest sporo, film „Jak zostać kotem” (oryginalnie: „Nine Lives”) powinien mieć zapewnioną frekwencję wśród małych, średnich i zupełnie dużych widzów. Tym bardziej że dla każdego, z każdej generacji, jest w nim coś miłego. Dla młodszych – m.in. mało skomplikowana akcja: film, nawiązując do popularnej niegdyś konwencji komedii o nieoczekiwanej zamianie miejsc, opowiada o zarozumiałym multimilionerze uwięzionym w ciele domowego kota, z którego stara się wydostać. Dla starszych – np. gwiazdorska obsada, z Kevinem Spaceym, Christopherem Walkenem i piękną Jennifer Garner. Dla wszystkich – koty, te wspaniałe dranie lubiące chodzić własnymi ścieżkami. I w tych sprawach wszystko się zgadza. Ale jest jedno „ale”: film ma mylący tytuł. Ci, którzy tak kochają koty, że chętnie by się nimi stali, będą bardzo zawiedzeni. Nie dowiedzą się, jak zostać kotem, od mruczącego i miauczącego Pana Puszka, w którego ciele czai się milioner.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

2016-10-26 08:07

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Pierwsza oficjalna audiencja Papieża Franciszka od lutego

2025-04-16 11:55

[ TEMATY ]

papież Franciszek

Vatican Media

Papież Franciszek w środę tuż przed godziną 11.00 spotkał się z kierownictwem i personelem Kliniki Gemelli, Uniwersytetu Katolickiego oraz Dyrekcji Zdrowia i Higieny Państwa Watykańskiego. To pierwsza oficjalna audiencja Ojca Świętego po wypisaniu w marcu z Kliniki Gemelli.

Jak poinformowało w komunikacie Biuro Prasowe Stolicy Apostolskiej, z Papieżem spotkało się około 70 osób, które pomagały Franciszkowi w jego hospitalizacji w ubiegłym miesiącu. Wizyta odbyła się w Sali przylegającej do Auli Pawła VI.
CZYTAJ DALEJ

Dziś słyszymy, jak Jezus wstaje od uroczystej wieczerzy i zaczyna myć uczniom nogi

[ TEMATY ]

homilia

rozważania

Pio Si/pl.fotolia.com

Rozważania do Ewangelii J 13, 1-15.

Czwartek, 17 kwietnia. Wielki Czwartek
CZYTAJ DALEJ

Znaczny wzrost liczby chrztów osób dorosłych w Belgii

2025-04-17 08:11

[ TEMATY ]

chrzest

Belgia

Fotolia.com

W tym roku w Belgii chrzest przyjmą 362 osoby dorosłe. To blisko dwukrotny wzrost w porównaniu z ich liczbą 10 lat temu.

Od lat w Belgii rośnie liczba dorosłych, przyjmujących chrzest. W 2014 r. o włączenie do Kościoła poprosiło 186 osób, zaś w tym roku jest ich blisko dwa razy więcej – 362.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję