Reklama

Muzyczne DarY

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

10.02.2014

1. Maleo Reggae Rockers – Blask (bz) •

2. Hiob – Kochana Polsko (3) ↑

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

3. Marcin Styczeń – Spotkania (2) ↓

4. Lidia Pospieszalska – Papież Słowiański (5) ↑

5. KaCeZet i Fundamenty – Fundament ft. MadMike (6) ↑

6. Porozumienie – Informacja życia (8) ↑

7. PANdamusic – Jesteś (4) ↓

8. Elektryczne Gitary – Był NZS – Historia (N/10) ↑

9. Grzegorz Kloc – W tył nie patrzę (7) ↓

10. Marek Jackowski & The Goodboys – Miłość jak sen, życie jak sen (9) ↓

11. Raz. Dwa. Trzy – Zgodnie z planem (12) ↑

12. Luxtorpeda – Hymn (13) ↑

13. Monika Kuszyńska – Kiedy jesteś przy mnie (14) ↑

14. Paweł Kukiz – Koniec końców – Siła i honor (15) ↑

15. Dobre Ludzie – Nowy Rok (N/17) ↑

16. Chili My – Jesteś Słowem (N/20) ↑

17. Kanaan – Tato (11) ↓

18. Bęsiu – Nie opuszczaj ich (ft. Nikola) (16) ↓

19. Albo i Nie – Nie do wiary (bz) •

20. Twoje Niebo – Modlitwa o sens (18) ↓

2014-02-18 15:58

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Włochy/ Papież przybył z wizytą do rzymskiego więzienia

2025-04-17 15:17

[ TEMATY ]

Rzym

papież Franciszek

więźniowie

Vatican Media

Papież Franciszek przybył w Wielki Czwartek do rzymskiego więzienia Regina Coeli. Papież przechodzący rekonwalescencję po ciężkiej chorobie dotrzymał tradycji wprowadzonej przez siebie na początku pontyfikatu, zgodnie z którą tego dnia odwiedza zawsze zakłady karne, szpitale, ośrodek dla uchodźców.

W tym samym więzieniu Franciszek był w Wielki Czwartek w 2018 roku. Odprawił tam wtedy mszę Wieczerzy Pańskiej, inaugurującą Triduum Paschalne i dokonał obrzędu umycia nóg dwunastu więźniom.
CZYTAJ DALEJ

Lourdes: uznano kolejny cud

2025-04-17 11:36

pixabay.com

Sanktuarium Matki Bożej z Lourdes we Francji ogłosiło w środę 16 kwietnia uznanie 72. cud, który dotyczy Włoszki wyleczonej z rzadkiej choroby nerwowo-mięśniowej ponad 15 lat temu. Ks. Michel Daubanes, rektor sanktuarium, ogłosił to w środę po zakończeniu różańca we francuskim sanktuarium.

Włoszka Antonietta Raco, która „cierpiała na pierwotne stwardnienie boczne” została „uzdrowiona w 2009 roku podczas pielgrzymki do Lourdes” - czytamy w tweecie. Biskup Vincenzo Carmine Orofino z Tursi-Lagonegro we Włoszech, gdzie mieszka Raco, również ogłosił uznanie cudu w środę.
CZYTAJ DALEJ

Abp Jędraszewski: głównym prześladowanym i zagrożonym jest dziś niewinne dziecko

2025-04-18 10:13

[ TEMATY ]

abp Marek Jędraszewski

prześladowanie

niewinne dziecko

BP Archidiecezji Krakowskiej

Abp Marek Jędraszewski

Abp Marek Jędraszewski

Duchowny słowo pasterskie skierował do dziesiątków tysięcy wiernych uczestniczących w misterium Męki Pańskiej na kalwaryjskich dróżkach.

Metropolita krakowski abp Jędraszewski w wystąpieniu przypomniał słowa Jezusa do Żydów, które wypowiedział przed swą męką.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję